В області реалізують проети ГО ветеранів та людей з інвалідністю на майже 350 тис. грн

Черговий конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями та об’єднаннями ветеранів та осіб з інвалідністю, відбулося 7 вересня. За результатами проведеного конкурсу відібрали 8 проєктів на 346,6 тис. грн.

Кошти на реалізацію проектів спрямують з обласного бюджету. Загалом участь в конкурсі взяли 7 обласних громадських організацій, які подали на розгляд комісії 9 проєктів.

Переможцями визначили: громадська організація «Об’єднання ветеранів-прикордонників Черкащини імені генерал-майора Ігоря Момота», громадська спілка «Асоціація ветеранів АТО», громадська організація «Черкаська обласна організація інвалідів та ветеранів «Захист Чорнобильців», громадська організація «Молодіжна організація інвалідів «Перехрестя» та громадська організація «Черкаський центр реабілітації».