В області пройшли онлайн-навчання у межах проекту «Супровід урядових реформ в Україні»

У межах розробки проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та в рамках впровадження в області Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проектів» проекту «Супровід урядових реформ в Україні» відбулося засідання фокус-групи у форматі ZOOM. Учасники зустрічі спілкувалися на тему: «Управління, орієнтоване на результат».

Під час фокус-групи детально пропрацювали розробку логічної моделі підтримки розвитку мікро- та малого бізнесу в громадах Черкаської області.

Участь у засіданні фокус-групи взяли представники Департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації, Черкаської агенції регіонального розвитку, фахівці економічних служб об’єднаних територіальних громад, бізнес, науковці та керівники громадських організацій підприємців.

Модераторами та спікерами засідання була група радників Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проектів» проекту «Супровід урядових реформ в Україні»: Марія Плаксенко, Тетяна Семелітенко, Віктор Артеменко та Василь Федюк.

За інформацією Департаменту регіонального родвитку облдержадміністрації

Стрічка новин