В області прогнозують грози та зниження температур

На Черкащині сьогодні найспекотніший день: +30-34°. Втім в атмосфері вже розпочалася перебудова синоптичних процесів. За розрахунками, сьогодні ввечері над Польщею, зародиться атмосферний вихор, який змінить погоду у нашому регіоні, а атмосферні фронти зі зливами та грозами утримаються в області впродовж 3-4 днів.

Існує велика ймовірність, що місцями опади можуть бути значними та супроводжуватися градом та шквалами. З вітрами північної складової до нашого регіону буде надходити більш прохолодне повітря. Температурний фон знизиться і відставатиме від кліматичної норми на 4-5º. Вночі очікується 9-14º, вдень 18-23º.

У період значних коливаннь атмосферного тиску наш організм відчуває млявість, сонливість та депресії. Для порівняння зазначимо, що 1 мм рт. ст. дорівнює приблизно 10 метрів висоти. Таким чином, перепади атмосферного тиску 10-15 мм рт. ст. приводять до «підйомів та спусків» на висоту 100-150 м.

За попередніми розрахунками, у наступні вихідні атмосфера поступово стабілізується.