В області продовжують допомагати внутрішньо переміщеним особам, які оселилися на Черкащині

Продукти, засоби гігієни, дитячі товари, одяг та інше. Черкаська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати внутрішньо переміщених осіб, які проживають в територіальних громадах області, гуманітарною допомогою.

Отриману з-за кордону, а також від благодійних організацій та волонтерів. гуманітарну допомогу Черкаська ОВА розподіляє відповідно до отриманих від тергромад заявок. За минулий тиждень передали 23,6 тонн гуманітарної допомоги 8 територіальним громадам області. Зокрема, близько 12 тонн продуктів харчування, 3,1 тонни засобів гігієни, 8,5 тонн інших необхідних речей.

Додамо, цього тижня завдяки волонтерам для потреб Уманської районної військової адміністрації у якості гуманітарної допомоги передали  автобус IVECO DAILY.