В області покращують логістику для внутрішньо переміщених осіб

Черкащина є транзитним регіоном для вимушено переміщених осіб. Тому в області покращують логістику для внутрішніх переселенців. Про це інформує радник начальника Черкаської ОВА Олександр Скічко.

Так, за його словами, у Черкасах (по Р-10) і Смілі (по Н-01) встановили спеціальні пункти для допомоги вимушеним переселенцям у дорозі. Мережу таких інформаційних пунктів за потреби будуть розширювати.

– Тут вони зможуть отримати інформацію про тимчасовий прихисток чи триваліше проживання в нашій області, поради про безпечніший маршрут тощо. У пунктах чергують рятувальники, медики та психологи ДСНС, – відзначив Олександр Скічко.

Черкащина транзитна для внутрішньо переміщених осіб. Лише за вчора тут прийняли ще понад 2 тисячі людей.