В області підбили підсумки сертифікації вчителів

Сертифікація педагогічних працівників у 2022 році завершена. На Черкащині її пройшло 46 педагогів.

За інформацією Державної служби якості освіти України, загалом цього року  1171 учитель початкових класів успішно пройшов зовнішнє незалежне оцінювання педагогічної діяльності.

Управління Служби у Черкаській області нагадує, що сертифікація для вчителя дає декілька бонусів. Відтак, успішне її проходження зараховується як проходження атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання. Також педагогічні працівники, які отримали сертифікат отримують щомісячну доплату в розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

Крім цього, вчителі, котрі успішно пройшли сертифікацію матимуть змогу стати освітніми експертами, брати участь в інституційних аудитах закладів освіти та сертифікації вчителів, а також зможуть допомагати своїм школам у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.