В області напрацьовували шляхи збереження екологічного різноманіття регіону

Збереження, примноження та популяризація екологічного ставлення до об’єктів природно-заповідного фонду області – ці питання обговорили на виїзній нараді у національному природному парку «Холодний Яр». У заході під головуванням заступника очільника області Олександра Турченяка взяли участь представники органів місцевого самоврядування, Центрально-західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, науковці та громадськість.

Нині природно-заповідний фонд області налічує 588 об’єктів загальною площею понад 82,9 тис. га, з них 23 – загальнодержавного та 565 – місцевого значення.

– Українська природа – наше багатство, яке треба берегти та примножувати, – наголосив Олександр Турченяк. – У День навколишнього середовища разом з екологами, науковцями, громадськістю області обговорили нагальні питання розширення територій природно-заповідного фонду. Адже ворог знищує не тільки наші міста, а й вбиває нашу природу. Наше завдання – зберегти усе її різноманіття!

Зокрема, учасники закцентували увагу на розвиткові національно-природничого парку «Холодний Яр». Низку заходів з розширення його потенціалу обговорили у межах Концепції розвитку цього природного об’єкта.

Нагадаємо, традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який вперше був оголошений 15 грудня 1972 року Генеральною Асамблею ООН.

Стрічка новин