В області – 22 особи з COVID-19 за добу

Станом на 22 серпня в Черкаський обласний лабораторний центр обстежив 58 522 зразки методом ПЛР. За добу виявили 29 інфікувань коронавірусом.

У розрізі районів:
м. Черкаси-8,
Шполянський район – 2,
м. Сміла-6,
Кам’янський р-н-1,
Черкаський р-н-2,
Жашківський р-н – 1,
м. Канів-2,
Городищенський р-н – 3,
Кам’янський -1,
Звенигородський – 1,
Тальнівський р-н-1
52 особи перебувають на стаціонарному лікуванні, 173 – на самоізоляції.
1248 інфікувань виявили в області із початку карантину. 987 осіб одужали. Заповненість ліжок – 24,1%
Нагадаємо, що ​​змінено показники для визначення індикатора заповненості ліжок, призначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Відтепер цей індикатор буде визначатися за двома показниками, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.
Перший показник – відсоток заповненості ліжок пацієнтами з COVID-19. Діагноз має бути підтверджений позитивним тестом ПЛР. Цей показник використовується для визначення рівня епідемічної небезпеки в області.
Другий показник – відсоток заповненості ліжок пацієнтами з COVID-19 і пацієнтами з підозрою на це захворювання. Цей показник використовується для моніторингу стану готовності системи охорони здоров’я до надання медичної допомоги хворим з коронавірусною хворобою.

Детальніше про актуальні зміни у нашій інфографіці