В Головному центрі в Оршанці близько 100 прикордонників вакцинувалися від COVID-19

Близько 100 прикордонників щепилися від коронавірусу у Черкаській області. Вакцинування військовослужбовців відбулося 20 березня на базі Головного центру підготовки особового складу в Оршанці.

Першим вакцинували начальника Головного центру полковника Дмитра Коцерубу, який власним прикладом показав підлеглим важливість цього кроку.

«Попри те, що ситуація серед прикордонників Центру не є критичною, вакцинація дозволить уникнути можливого подальшого поширення коронавірусу. Переконаний, для тих, хто не хворів на COVID, вакцинація – це реальна можливість не захворіти», – сказав Дмитро Коцеруба.

Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова була присутня на вакцинації прикордонників у Головному центрі.

«Перші, хто вакцинується в області і в державі в цілому, це медики і військовослужбовці. Тому сьогодні за дорученням Міністерства охорони здоров’я України ми вакцинуємо прикордонників, які ідуть на ротацію в зону ООС», – сказала Лариса Кошова.

Крім керівництва Центру вакцинували ще близько 100 військовослужбовців. Серед них викладацький склад навчального закладу та ті, хто проходить підготовку і незабаром вирушить в прикордонні підрозділи, у тому числі й в зону проведення ООС.

Фото, відео та інформація пресслужби Головного центру підготовки особового складу