Уряд змінив Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО

Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО у межах програми “Прихисток” змінили в Україні.

Йдеться про:

• відтепер надати прихисток для ВПО може будь-який громадянин без вікових обмежень;
  • розширено перелік осіб, які зможуть отримати компенсацію;
  • запроваджується інформаційно-аналітична система, яка значно прискорить фінансування та опрацювання заяв на отримання компенсації.

Хочу подякувати Товариству Червоного Хреста України, які за домовленістю з нашим Урядом, планують фінансувати повний обсяг витрат на компенсацію за розміщення ВПО. Це дозволить зекономити суттєві суми в держбюджеті. Крім того, ведуться перемовини щодо підвищення розміру компенсації на опалювальний період у два рази — близько 900 грн/місяць на одну особу, — зазначила Віцепрем‘єрка Ірина Верещук.