Упроваджуємо кілька жорстких обмежень на Черкащині, – Олександр Скічко

Ніч і ранок в області минули досить спокійно. Менше повітряних тривог, однак загроза лишається. Бути напоготові закликав черкащан радник керівника Черкаської військової адміністрації Олександр Скічко.

Він також додав, що в нинішніх умовах на Черкащині вводять низку обмежень.

Зокрема:

• по всій Черкаській області заборонений продаж алкогольних напоїв;
  • якщо патрульні будуть зупиняти автомобілі, за кермом яких перебувають водії у стані алкогольного сп’яніння, то їхні автівки, за наказом керівника обласної військової адміністрації, будуть вилучатися на потреби ТерОборони області;
  • відтепер в області заборонений політ дронів від цивільного населення. Дозволи на польоти мають лише силові структури;
  • реакція на мародерство – жорстка. На щастя, зараз в області фіксують поодинокі випадки мародерства.

– Давайте об’єднуватися та спільно виступати проти нашого ворога по всіх фронтах, – закликав громаду Олександр Скічко. – Тож прошу всіх з розумінням поставитися до обмежень та дотримуватися їх неухильно!