Уманські лісівники оновлюють рекреаційні пункти

Щороку уманські лісівники будують нові та оновлюють вже існуючі рекреаційні пункти, деякі знаходяться безпосередньо в лісі, інші – обабіч доріг, аби подорожуючі мали можливість зупинитися в затишному місці для перепочинку. Так, нещодавно вони оновили один із найбільш відвідуваних рекреаційних пунктів, що розташований у Собківському лісництві, понад трасою Київ-Одеса, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Тут лісівники зробили реконструкцію альтанок, територію довкола огородили новеньким парканом. Окрім того, встановили наочну агітацію, аби відпочивальники пам’ятали, що необхідно прибрати за собою сміття, яке захаращує ліси й нищить екосистему, та не забували про правила поведінки в лісі.

«Ми активізували роботу з облаштування рекреаційних пунктів, бо цей напрямок роботи є важливим не лише для нас, а насамперед для місцевого населення, громадськості, подорожуючих. Крім того, такою діяльністю водночас намагаємося формувати культуру поведінки населення на природі», – говорить директор Уманського лісгоспу Михайло Вовченко.

Уманські лісівники неабияк зацікавлені у цивілізованому відпочинку людей у лісових масивах та поблизу них, тож відпочиваючим потрібно пам’ятати, що кожен з нас йде в ліс не останній раз, і варто поводитися так, аби й наступні відвідування були приємними та затишними.