«Уманьгаз» знизить тариф, – рішення НКРЕКП

Сьогодні Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, переглянула тарифи на розподіл природного газу. 

Про це повідомив у Telegram голова енергетичного комітету Ради Андрій Герус.

Черкаська обласна державна адміністрація зверталася до НКРЕКП щодо перегляду тарифів на послуги розподілу природного газу, встановленого для ПрАТ “Уманьгаз”.

Після звернення Черкаської ОДА НКРЕКП переглянула тарифи “Уманьгазу”. Відтак тариф на розподіл газу ПрАТ “Уманьгаз” зменшився із 2,08 та складатиме 1,78 грн за кубометр без ПДВ. 

– Державне регулювання ціни планується запровадити тимчасово на період карантинних обмежень. За заявими, найближчим часом у Парламент також буде подана ініціатива, яка має зменшити розрив у тарифах між різними газорозподільчими компаніями та встановлюватиме справедливий тариф на розподіл газу. У свою чергу Черкаська ОДА готова стати майданчиком для напрацювання конструктивних пропозицій.Також нагадуємо черкащанам про можливість змінити постачальника газу, що послугує демонополізації ринку, – говорить в.о. голови Черкаської ОДА Віктор Гусак. 

На сьогодні НКРЕКП прийняла рішення зменшити тарифи на розподіл газу для 14 газопостачальних компаній в Україні. Тарифи знизилися від 5 до 30%.

Стрічка новин