Україна продовжує наполегливу роботу над імплементацією Угоди про асоціацію з ЄС
Стан реалізації домовленостей, досягнутих під час проведення 22-го Саміту Україна – ЄС, та підготовку до проведення наступного Саміту в жовтні цього року учасники засідання обговорили за участі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, Голови Представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса, представників Офісу Президента, Уряду та народних депутатів.
Прем’єр-міністр підкреслив, що на 22-му Саміті та 7-му засіданні Ради асоціації Україна — ЄС було визначено важливі пріоритети та напрями поглиблення двосторонньої взаємодії.
«Наш першочерговий пріоритет — це спільна готовність до подальшого поглиблення інтеграційних процесів у відносинах України та ЄС, зокрема поступова інтеграція України до внутрішнього ринку ЄС. Безумовно, ми наполегливо працюємо над нашим ключовим завданням — імплементацією Угоди про асоціацію», — зазначив Денис Шмигаль.
Як зауважив Глава Уряду, у ІІ кварталі цього року затверджено 22 пріоритетні євроінтеграційні проекти актів — з них схвалено 7 законопроектів та прийнято 15 актів Уряду. Крім того, на найближче засідання Уряду буде винесено ще 4 проекти актів у сфері європейської інтеграції. Денис Шмигаль також підкреслив посилення співпраці з Верховною Радою.
«У ІІ кварталі дійсно прискорено роботу в частині супроводження пріоритетних законопроектів. Ухвалено в цілому 11 важливих законів. Крім того, прийнято в першому читанні 25 проектів законів. Більшість законопроектів опрацьовано профільними Комітетами та готові для внесення на пленарні засідання Парламенту», — відзначив Прем’єр-міністр.
Під час засідання Комісія схвалила план-графік з 52 проектів актів у сфері європейської інтеграції, які необхідно внести на розгляд Уряду до кінця листопада. Також було оновлено таблицю з переліком пріоритетних законопроектів у сфері європейської інтеграції, які потребують першочергового розгляду Верховної Ради.
«Такий системний та інклюзивний підхід до планування, координації та контролю євроінтеграційної нормотворчої роботи дозволяє досягати реальних результатів та стратегічних пріоритетів, які не залишаються без уваги наших європейських партнерів, і наближає нас до великої європейської родини», — підкреслив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр подякував присутнім за здійснену роботу з реалізації пріоритетів у контексті підготовки до 23-го Саміту Україна — ЄС та наголосив на важливості продовження ґрунтовної роботи, щоб забезпечити високу результативність заходу на найвищому рівні.
Наступне засідання Комісії заплановано на грудень 2021 року.
-
17:27“Кожна допомога – це історія, яка примножує наші перемоги”, – Ігор Табурець
Чергове автопідсилення від Черкащини передали захисникам України. Цього разу чотири пікапи відправили прикордонникам. Це новий автотранш від Всеукраїнської аграрної ради. - Кожна допомога - це…
17:27 -
15:52Міністр освіти і науки України відвідав заклади освіти Черкащини
На Черкащині з робочим візитом перебував міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Тут він відвідав низку освітніх закладів, зустрівся з педагогічними колективами та поспілкувався…
15:52 -
15:38Як виплачують нараховані суми пільг із 1 січня 2023 року
Із 1 січня 2023 року виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу здійснюється виключно у грошовій готівковій…
15:38 -
15:29Наступного тижня характер погоди на Черкащині суттєво не зміниться
Цей тиждень на Черкащині відзначився стабільною погодою. На фоні аномально підвищеного атмосферного тиску суттєвих опадів не було. Середній температурний фон - 1º морозу, що на…
15:29 -
14:50Мінцифри запустило YouTube-проект «Кабінет Стартапів України»
Мінцифри разом з Фондом розвитку інновацій запустили YouTube-проект «Кабінет Стартапів України». Він стане новим майданчиком для промоції українських айті-продуктів. Учасники проекту пітчитимуть бізнес-ідеї Віце-прем’єр-міністру –…
14:50 -
12:54Стан енергосистеми України 27 січня
Споживання електроенергії залишається на тому ж рівні, що 26 січня. Відповідно, в енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності. Внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції…
12:54 -
11:56Звернення Президента України з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту
https://youtu.be/Zngning_eO4 Сьогодні, як і завжди, Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв Голокосту. Ми знаємо й пам’ятаємо, що байдужість убиває разом із ненавистю. Байдужість і ненависть завжди…
11:56 -
11:36«Ваш фронт важливий!» – очільник області привітав держаудиторів із професійним святом
Нині відзначають 30-річчя від дня створення контрольно-ревізійної служби України. У день професійного свята держаудиторів привітав начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. - Ми з вами…
11:36 -
10:28В Україні запрацював електронний реєстр відповідальних за введення в обіг медичних виробів
Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21 грудня 2022 року № 2311 затверджено у новій редакції порядок ведення реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів,…
10:28 -
09:25Понад 80% українців вважають важливою політику національної памʼяті – опитування
Понад 80% українців вважають важливою політику національної памʼяті. Такі дані оприлюднив Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за результатами опитування, яке Демініціативи провели спільно з соціологічною службою…
09:25 -
09:14Три головні завдання Координаційної платформи донорів для України
Одним із головних завдань Координаційної платформи донорів для України є забезпечення прогнозованої, ритмічної бюджетної підтримки у 2023 році. Допомога у фінансуванні дефіциту бюджету є критично…
09:14 -
08:21Загальні бойові втрати противника станом на 27 січня
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 27 січня 2023 орієнтовно склали: особового складу / personnel ‒ близько/ about 124710 (+850) осіб ліквідовано…
08:21