У вихідні на Черкащині приморозить

Вже сьогодні вранці на Черкащину почало надходити арктичне повітря – температури знижуються. Найближчої ночі вже чекаємо 12-14º морозу. У вихідні у наші широти «загляне» ще й скандинавський антициклон. Тому у суботу прогнозуємо вночі 9-14º, вдень 4-9º, неділю вночі 14-19º, вдень 9-14º морозу, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Морозна, вітряна погода у вихідні, до якої у неділю приєднається посилений вітер вимагатиме теплого одягу. Будьте обережні на вулицях: тротуари та окремі ділянки доріг залишаються дуже слизькими.

У понеділок, 8 лютого, внаслідок виходу активного циклону з південного заходу, очікується ускладнення погодних умов: значний сніг (приріст снігового покриву 20-30 см), пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 13-18º морозу, вдень 2-7º морозу. Відчуття холоду посилюватиме рвучкий вітер.

Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Такі складні погодні умови збережуться ще й у вівторок.

Стрічка новин