У Руськополянському лісництві облаштували місця для забору води на випадок пожеж

У разі виникнення пожежі надважливо, щоб усі заходи для  пожежогасіння  були здійснені вчасно та оперативно, тоді вогонь буде швидко локалізовано та ліквідовано.

У ході підготовки до пожежонебезпечного періоду нещодавно у Руськополянському лісництві Черкаського держлісгоспу облаштували пункти для заправки пожежних автомобілів водою.

Як повідомив лісничий Руськополянського лісництва Ігор Ткач, загалом по підрозділу рахуються дві водойми, які використовують з протипожежною метою.  Перша – це озеро «Осока», що знаходиться неподалік самого лісництва у селі Руська Поляна. Водойма має важливе значення не лише на випадок лісових пожеж, а й в цілому для населеного пункту, оскільки багато домоволодінь розташовані вздовж лісового масиву.  Лісівники розчистили озеро та відновили пірс для під’їзду пожежного автомобіля і заправки його водою.

Ще одна протипожежна водойма та під’їзд для забору води пожежним автомобілем знаходиться на Ірдинських заплавах.  Її використовують у випадку загорань у лісових масивах, що трапляються далеко від Руської Поляни.

Готовність до пожежонебезпечного сезону – це головне завдання для лісівників. Проте традиційно лісівники звертаються до громадян з проханням обережного поводження з вогнем. Будемо обачними – уникнемо негативних наслідків для нашого довкілля.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Стрічка новин