У листопаді в області проведуть 2 аукціони з малої приватизації

Наступного місяця на Черкащині проведуть два аукціони з продажу майні. Їх проведуть у межах малої приватизації, інформують у Департаменті інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації.

Зокрема, 1 листопада відбудеться аукціон з приватизації окремого майна Косарського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт“. Перелік складається з 1 363 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

19 листопада запланована приватизація окремого майна комплексу будівель та споруд з обладнанням. До складу комплексу входить 23 одиниці нерухомого майна. Під комплекс будівель та споруд виділена земельна ділянка площею 4,6705 га, кадастровий номер 7125485000:01:001:1492, цільове призначення: 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.