У Каневі перевіряли доступність громадських об’єктів

Інклюзивний простір для всіх. На Черкащині продовжують перевірку громадських об’єктів на доступність і комфортність перебування для всіх категорій населення. Цього разу досліджували місця масового користування Канева.

Здійснюють моніторингові перевірки працівники департаменту будівництва ОВА спільно із членами робочої групи з розробки та моніторингу виконання плану заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Долучається до цього процесу також представниця Урядового уповноваженого з прав людей із інвалідністю Наталія Капустян.

Зокрема, дослідили стан доступності та дотримання вимог ДБН будівлі міської ради, вокзальної станції, лікарні, приміщення міграційної служби та ін.

У департаменті будівництва нагадують, що метою моніторингових візитів є зосередження уваги на проблемі доступності громадських місць для всіх жителів області. 

Моніторингова група у процесі обстеження об’єктів громадської інфраструктури надає пропозиції та рекомендації щодо усунення недоліків їхнім власникам і балансоутримувачам.

Усі охочі можуть долучитися до участі в роботі моніторингової групи впродовж 2024 року. 

Нагадаємо, робоча група з розробки та моніторингу виконання плану заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору уже перевірила рівень доступності громадських об’єктів Черкас.

Стрічка новин