У Каневі діє Центр матері та дитини для жінок, які потребують психологічної та матеріальної допомоги

Соціальний Центр матері та дитини – місце, де можуть проживати жінки на сьомому-дев’ятому місяцях вагітності та матері з дітьми віком від народження до 18 місяців. В Центр приймають жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах. Основна мета закладу – запобігти відмовам від новонароджених дітей, не допустити соціального сирітства.

В Центрі жінки навчаються ставати відповідальними мамами, формують прив’язаність між матір’ю і дитиною, навчаються планувати бюджет, створюють безпечні умови для себе та своєї дитини.

Центр матері та дитини – це двоповерховий будиночок з кімнатами для мешканців, ігровою кімнатою, кухнею та санвузлом, мальовничим подвір’ям, привітним персоналом.

Центр надає різні види допомоги:

  • можливість тимчасового проживання,
  • допомагає в організації харчування,
  • надає психологічну допомогу, зокрема, в аналізі життєвих ситуацій, визначенні основних проблем та шляхів їх розв’язання, складенні плану виходу із складної життєвої ситуації, зміцненні (відновленні) родинних зв’язків, з питань догляду за дітьми раннього віку, їх розвитку та виховання,
  • підтримує та розвиває соціальні навички;
  • організовує отримання жінками та дітьми медичних послуг.

У Центрі можуть одночасно жити не більше 10 вагітних жінок або жінок із новонародженими дітьми.

Адреса закладу – м. Канів, вул. Довженка, 55. Телефон – (04736) 3-88-32. До центру приймаються жінки з усієї області, всі послуги – безкоштовні.

Стрічка новин