У День української писемності та мови в Україні писатимуть радіодиктант національної єдності

Дев’ятого листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Тому о 10:00 всі охочі писатимуть диктант національної єдності.

Трансляція радіодиктанту проходитиме  на різних платформах:

• на загальнонаціональному телеканалі UA: Перший;
  • у телеефірі регіональних мовників Суспільного;
  • на ютуб-каналі UA: Перший;
  • на фейсбук-сторінках Суспільного, телеканал UA: Перший та регіональних філій Суспільного;
  • на хвилях Українського радіо і Радіо Культура;
  • на ютуб-каналі та фейсбук-сторінках Українського радіо і Радіо Культура.

Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета.

Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія.

Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту.

Результати оголосять упродовж I-II місяців, залежно від кількості отриманих листів.