У Черкаській ОВА презентували освітній проєкт «Джерело Енергії»

Презентація в Черкасах освітнього проєкту «Джерело Енергії» відбулась за участі заступника міністра економіки України Andrii Teliupa, Фонд розвитку підприємництва, Фонд енергоефективності та Sense Bank. У заході також взяли участь представники ОСББ, територіальних громад, малого та середнього бізнесу регіону.
На зустрічі учасникам розповіли про:
▪️ кредитні енергетичні рішення для бізнесу щодо енергонезалежності;
▪️ програми Фонду енергоефективності та як ними скористатись;
▪️ фінансування енергетичних проектів та особливостей залучення кредитування на них.
Також розповіли про вже діючі кейси щодо використання державних програм.
Андрій Телюпа наголосив, що важливо підвищувати обізнаність малого і середнього бізнесу та громад у питаннях енергоефективності, оскільки енергонезалежність України є пріоритетом Уряду.
За підсумками заходу учасники домовилися про запуск нових проєктів встановлення когенерації на рівні громад та бізнесу Черкаського регіону.