У Черкаській ОДА презентували Інвестиційний атлас надрокористувача регіону (фото)

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зустрівся з головою Державної служби геології та надр України Романом Опімахом та головою правління НАК «Надра України» Тарасом Кузьмичем. На онлайн зв’язку були також всі голови територіальних громад. За результатами зустрічі Черкаська ОДА підписала Меморандум про співробітництво з Державною службою геології та надр України.

– Ми плануємо активно розвивати цей напрям: поглиблювати співпрацю у сфері геології, працювати над раціональним використанням надр, створювати рівні та конкурентоспроможні умови. Завдання будь-якого менеджера – знаходити сильні або потенційно сильні сторони активу, з яким працює, і розвивати його. Мій актив – Черкаський регіон. Інфраструктура, агросектор, туризм, залучення інвестицій у видобуток корисних копалин – ті сфери, завдяки яким наша область буде ставати багатшою, – говорить голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Торік до місцевих бюджетів області від користування надрами було сплачено 7,2 млн грн. Однак може бути – в рази більше, якщо спростити процес отримання погоджень. Але при цьому зробити його максимально прозорим, справедливим та зрозумілим.

– Дуже важливо, щоб сьогодні наші територіальні громади мали свої Інвестиційні атласи надрокористувача з вичерпною інформацією про всі корисні копалини, які є на їх території. Працюємо над тим, щоб територіальні громади отримували значно більші ресурси для розвитку, – додає голова ОДА.

На зустрічі  презентували Інвестиційний атлас надрокористувача Черкащини, деталі за посиланням.

За словами Романа Опімаха, продукт містить інформацію про наявні родовища корисних копалин, які відкриті для інвестування, заліцензовані об’єкти в області, а також порядок отримання дозволу на користування надрами.

Атлас покликаний ознайомити місцевих підприємців та громади з інвестиційними можливостями в регіоні аби підвищити бізнес-активність та залучити інвестиції в розвиток ОТГ.

Детальніше: https://www.geo.gov.ua/derzhgeonadra-iniciyuyut-biznes…/