У Черкаській області припинили незаконну реалізацію паливно-мастильних матеріалів

На Черкащині співробітники відділу протидії злочинам у сфері обігу товарів акцизної групи ГУ ДФС у Черкаській області припинили незаконну реалізацію паливно-мастильних матеріалів.

Мешканець Чорнобаївського району налагодив збут паливно-мастильних матеріалів на території Черкаського регіону, використовуючи пересувну АЗС, яку облаштував у власному вантажному автомобілі без необхідної ліцензії та дозвільних документів.

Оперативники виявили та вилучили з незаконного обігу паливно-мастильні матеріали (дизельне паливота автомобіль з обладнанням на загальну суму понад 500 тисяч гривень. Вилучені ТМЦ передали на відповідальне зберігання до прийняття рішення згідно чинного законодавства.

За результатами подальших перевірочних заходів відносно правопорушника буде складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП. Зокрема, встановили факти порушення громадянином України вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

Матеріали адміністративного правопорушення будуть направлені до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області