У Черкасах змагатимуться «нескорені»

Цієї неділі, 27 червня, у Черкасах пройдуть четверті всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Цього року вперше національні змагання будуть проведені за межами столиці і відбудуться вони в обласному центрі, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Протягом дня на двох локаціях пройдуть змагання у 9 дисциплінах: легка атлетика (біг 100м, 400м і 1500м, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину) паверліфтинг (жим лежачи), веслування на тренажерах (спринт 1 хв, витривалість 4 хв) та велоспорт.

До участі у змаганнях зареєструвався 131 ветеран та військовослужбовець. Серед учасників будуть ті, хто вже не вперше бере участь у змаганнях і, що особливо приємно, приєднаються ветерани, для яких зі змагання стануть першими у житті.

Географія широка і нам вдалося охопити майже всю Україну — до нас приїдуть хлопці та дівчата з 21 областей: Київщина — 26 учасників, Львівщина — 7, Черкащина, яка цьогоріч приймає змагання, буде представлена 20 ветеранами, Дніпропетровська область — 17, Чернігівська та Рівненська — по 8 учасників, Хмельницька та Миколаївська — по 7 учасників, Волинська та Житомирська — по 6 учасників, Кіровоградська — 5, Одеська, Херсонська, Чернівецька та Сумська — по 2 учасника, із Харківської, Івано-Франківської, Донецької, Вінницької, Запорізької та Полтавської областей зареєструвалися по 1 учаснику.

Приходьте 27 червня, на Центральний стадіон у Черкасах, аби побачити неймовірні змагання на власні очі!