У Черкасах рятувальники тренувалися гасити пожежу на повітряному судні

На території комунального підприємства «Аеропорт Черкаси» сьогодні пройшли тактико-спеціальні навчання з організації гасіння пожеж на літаку та проведенню аварійно-рятувальних робіт. Передумовою до проведення таких навчань стала авіакатастрофа під Харковом, яка сталася 25 вересня. Тоді катастрофи зазнав літак АН-26 Повітряних сил ЗСУ, на якому перебували 27 людей.

За легендою, на території Черкаського аеропорту здійснив аварійну посадку літак, у якого під час польоту відмовив лівий двигун. Під час події на борту повітряного судна знаходилося 100 пасажирів та 4 члени екіпажу. Існує загроза вибуху.

Одразу на місце події за сигналом тривога прибув пожежно-рятувальний підрозділ підприємства. У відповідності до плану залучення сил та засобів пожежно-рятувальна техніка Черкаського міськрайонного відділу та аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС.

Загалом на ліквідацію умовної надзвичайної події залучено 4 одиниці пожежно-рятувальної і спеціальної техніки та 15 чоловік особового складу.

За результатами проведених навчань, робота пожежно-рятувальних підрозділів оцінена керівництвом як злагоджена та професійна.

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області