Триває конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”
З початком повномасштабного вторгнення росії українці вчергове об’єдналися заради спільної мети: захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом сумлінно наближають перемогу щодня.
Саме тому проєкт “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України продовжують та розширюють інформаційну кампанію “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці” розпочату ще у 2020 році. Цьогоріч у рамках кампанії запустили конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”.
Конкурс історій покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України.
За результатами конкурсу буде сформований Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, який підсвітить успіхи такої співпраці та надихатиме майбутні тристоронні ініціативи.
Якщо ви є представником органу державної влади/органу місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства чи бізнесу і маєте досвід втілення ініціативи/проєкту із залученням трьох секторів, поділіться вашою історією, заповнивши форму за посиланням до 31 липня 2022 включно: https://forms.gle/fr7n1UyVsJiiyiDw5.
До збірника потраплять успішні історії співпраці, які відповідатимуть таким критеріям:
- Ініціатива/проєкт повинна бути втілена за участі 3 суб’єктів:
- представників громадянського сектору, (громадської організації чи спілки, благодійної організації або ініціативної групи);
- бізнесу;
- органів державної влади/органів місцевого самоврядування.
- Ініціатива/проєкт продовжила свою роботу або була започаткована після початку повномасштабної війни (24 лютого 2022);
- Інформація щодо втіленої ініціативи поширена у публічних ресурсах;
- Ініціатива/проєкт мала вимірюваний результат.
Протягом липня команда організаторів визначить кращі історії про спільні проєкти, які будуть висвітлені у збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів. Кількість історій-переможців буде визначено в залежності від кількості поданих заявок.
Вашу успішну історію співпраці має дізнатися уся країна, а вашим досвідом надихнуться інші державні органи, ОГС та бізнес. Крім того, учасники історій, які будуть відібрані до збірника, отримають приємні подарунки.
У випадку виникнення будь-яких додаткових запитань прохання звертатися до Юлії Дядюк, менеджерки проєктів Центру демократії та верховенства права поштою: yuliia.diadiuk@gmail.com або на фейсбук-сторінку.
-
16:17єОселя: від початку року 856 українців отримали кредити на житло на півтора мільярда гривень
У 2025 році 856 українських родин отримали кредити на власне житло на загальну суму 1,5 млрд грн за програмою доступної іпотеки єОселя. Про це повідомив…
16:17 -
15:57«Мистецтво з лінії фронту» показують у Черкасах
До третіх роковин повномасштабної війни в Черкаському художньому музеї презентували експозицію «Мистецтво з лінії фронту». Це виставка військової ікони від художника Сергія Герасименка. Про це…
15:57 -
15:09На Черкащині через грип і ГРВІ деякі школи перейшли на онлайн
На дистанційне навчання на сьогодні перейшли 39 шкіл області. У 43 закладах - окремі класи. Про це повідомляють в управлінні освіти і науки Черкаської ОВА. …
15:09 -
14:59Перші гранти в 2025 році на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства отримали агровиробники
Першу грантову допомогу в 2025 році отримали 4 агровиробники на суму 28 млн грн. Кошти передбачені на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Загалом із початку…
14:59 -
14:33Стратегічна сесія-2025: розвиток громад, туризму й інфраструктури
Стратегічні напрями розвитку громад Черкащини та Вінниччини, формування пріоритетів, проєктний менеджмент, розширення можливостей співробітництва. Про це йшлось на стратегічній сесії в Умані. Захід організувала Асоціація…
14:33 -
13:12Черкащанка Анна Гиря стала чемпіонкою Європи зі змішаних єдиноборств
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА пройшов з 14 по 23 лютого 2025 року у Белграді (Сербія). Про це повідомляється в Управлінні у справах сім'ї,…
13:12 -
13:00На Черкащині назвали науковців, які отримуватимуть обласну премію
Десять молодих науковців Черкащини цьогоріч отримуватимуть обласну премію за вагомі наукові здобутки при проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень та успішні дослідження. Про це інформують…
13:00 -
12:47Епідситуація щодо грипу та ГРВІ у Черкаській області
У Черкаській області за попередній тиждень, із 17 до 23 лютого, на ГРВІ, включно з COVID-19, захворіли 9 061 особа. Питома вага дітей серед загальної…
12:47 -
12:44Президент і перша леді разом з іноземними лідерами вшанували пам’ять загиблих воїнів
Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська вшанували пам’ять загиблих захисників і захисниць України біля Народного меморіалу національної пам’яті в Києві. У церемонії…
12:44 -
10:54На Всеукраїнському турнірі «Сильні України» зібралося понад 300 ветеранів та військових
Всеукраїнський турнір для ветеранів війни «Сильні України» розпочав свій сезон і цим самим продовжує календар сезону ветеранського спорту 2025 року. Змагання об’єднали понад 300 ветеранів…
10:54 -
10:31Як залишатися онлайн навіть без світла — дізнайтеся в новому освітньому серіалі від Дія.Освіта
У новому серіалі від Дія.Освіта дивіться, як завжди тримати зв’язок із рідними, стежити за новинами та отримувати сповіщення про повітряну тривогу завдяки під’єднаному вдома інтернету…
10:31 -
09:53Право на безпечне дитинство: що робить Україна для захисту дітей під час війни
Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович взяла участь у міжнародному форумі «Три роки, безліч доль: на захисті свободи та майбутнього українських дітей» у Вільнюсі. Захід…
09:53