Світло переможе темряву: захисників України привітали з Різдвом Христовим

Традиції, звичаї, пісенно-музична історія українського народу. Для захисників України організували театралізоване дійство «Український вертеп» у Черкасах. Захід відбувся за ініціативи начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

Артисти Черкаського академічного заслуженого українського народного хору презентували різдвяне дійство, наповнене обрядами, традиційними народними піснями та щедрівками.

– У день Різдва Христового ми вкотре дякуємо захисникам України, які щодень виборюють для нас мир, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – І вкотре просимо Божого захисту й благодаті для кожного українця. Ми об’єднані вірою у перемогу. А в єдності наша сила! Україна обов’язково переможе!