Студентів Черкащини запрошують взяти участь у конкурсі з кібербезпеки

Триває реєстрація на участь у всеукраїнському відкритому конкурсі CYBER SECURITY CAMP. Його проводять серед студентів університетів. Подати заявку для участі можна до 30 жовтня. Про це повідомив старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Черкаській області ДКП НПУ Олег Паншутін на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як він розповів, мета конкурсу – надання практичних навичок у протидії поширення  дезінформації, пропаганди та мови ворожнечі. Також учасники підвищать цифрову грамотність і культуру безпекового поводження в кіберпросторі. Йдеться і про розвиток фінансової грамотності молоді.

– Гарна нагода для студентства отримати корисний і цінний досвід у сфері кібербезпеки, – наголосив  Олег Паншутін. – Участь у конкурсі – це також про нові знайомства та обмін досвідом.

Конкурс проводиться у три тури в дистанційному режимі за допомогою мережі інтернет. Зокрема:

– І тур – проходження учасниками онлайн-тестування щодо визначення загального рівня знань;

– ІІ тур – виконання практичних квестових завдань із використанням засобів комп’ютерної техніки;

– ІІІ тур – підготовка відеоесе на одну із запропонованих тем.

Переможці конкурсу отримають цінні подарунки від криптовалютної біржі Binance. Також матимуть змогу пройти 10-денне офлайн навчання освітньої програми із цифрової грамотності та роботи з віртуальними активами, отримати базові знання з технології пошуку та аналізу інформації з відкритих джерел.

Подати заявку для участі можна за посиланням ТУТ

Більше інформації про конкурс та винагороди ТУТ.

Докладніше у відео: