Сто черкаських підприємств долучилися до Національної платформи продовольчої безпеки
Кількість користувачів, які долучилися до Національної платформи продовольчої безпеки, вже сягнула трьох тисяч. Серед учасників платформи – сто підприємств Черкаської області.
Минулого тижня на платформі додані нові функції:
- можливість внесення контрагентами інформації щодо виробничих потужностей та залишків готової продукції за напрямками;
- автоматичне відправлення листів-повідомлень Автору та Контактній особі Потреби при додаванні у систему нової пропозиції продукту;
- автоматичне відправлення листів-повідомлень Автору та Контактній особі Пропозиції при додаванні у систему нової потреби продукту;
- можливість додавання фото продукту та типу пакування.
Крім того, розширено функціональність фільтру «Назва (з категоріями)» для уможливлення пошуку за назвою продукту та підкатегоріями всіх рівнів.
Нагадаємо, Національна платформа продовольчої безпеки охоплює всю територію України. Наразі найактивніше її використовують громади Миколаївської та Харківської областей, які мають багато потреб у забезпеченні продовольчими товарами та гуманітарних вантажах.
За допомогою платформи місцеві громади повідомляють про свої потреби, а виробники – про наявні пропозиції. Перелік найнеобхідніших потреб наразі включає здебільшого продукти харчування. Найбільше бронювань на платформі стосуються постачання пшеничної крупи, цукру, питної води, борошна та кукурудзи.
Цінність платформи полягає в доступі користувачів до актуальної інформації та можливості прямого контакту між покупцем та постачальником. Крім того, ще однією перевагою платформи є можливість замовлення логістичних послуг.
Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.
Довідково:
Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Як базу для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення також на волонтерських засадах за лічені дні здійснила компанія Banza. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися.
-
16:01Компенсація за розміщення ВПО – нові правила для юросіб і ФОПів
Уряд затвердив порядок компенсації за житлово-комунальні послуги та енергоносії, спожиті під час безоплатного розміщення ВПО. Подати заяву на компенсацію можна через особистий кабінет на порталі…
16:01 -
15:32Підвищення виплат при народженні дитини – частина пакету, розробленого для комплексної підтримки сімей з дітьми
Уряд схвалив проєкт закону, мета якого – запровадження широкого пакету комплексної та всеохоплюючої підтримки для українських родин з дітьми. Проєкт закону було розроблено Мінсоцполітики спільно…
15:32 -
14:33Театральний сезон завершує Черкаський ляльковий театр
Справжнє свято дитинства, творчості й радості. Черкаський академічний театр ляльок готує для своїх глядачів особливу подію до закриття театрального сезону. Про це повідомляють в обласному…
14:33 -
14:16Замість райдержадміністрацій: прийомними сім’ями та ДБСТ опікуватимуться місцеві ради області
Рішення про створення прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) тепер ухвалюватимуть виконавчі комітети сільських, селищних рад, а не райдержадміністрації. Про це інформують в…
14:16 -
13:41єОселя: українці вже отримали іпотечних кредитів на 30 млрд грн
18 тис. українців скористалися програмою доступного іпотечного кредитування єОселя, яка діє з жовтня 2022 року. Загальна сума виданих кредитів перевищила 30 млрд грн. — 18…
13:41 -
12:00Доступні кредити 5-7-9%: Підприємці отримали понад 15, 2 тис. пільгових кредитів
З початку 2025 року бізнес отримав 15 252 пільгових кредити за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 47,6 млрд грн. Від старту програми у…
12:00 -
11:00єВідновлення: як отримати другий транш на будівництво нового житла
У Дії доступний другий етап компенсацій у межах програми «єВідновлення». Йдеться про допомогу для українців, чиї приватні будинки були знищені через війну, але є земельна…
11:00 -
10:20Другий етап «СТВОРЮЙ!»: бюджет проєкту $1 млн для бізнесу жінок
Стартував прийом заявок на другий етап програми «СТВОРЮЙ!», спрямованої на підтримку розвитку жіночого підприємництва у сфері виробництва та переробки. Бюджет програми понад $1 млн. Відповідний…
10:20 -
09:50Антициклон з південного заходу: синоптики про погоду на Черкащині
В області прогнозують суху та безвітряну погоду. Температура повітря прогріється до +32. Про це інформують в Черкаському центрі з гідрометеорології. На 08:00 годину температура становила…
09:50 -
09:35Бюджети громад Черкащини отримали майже 150 млн грн податку на нерухомість
Місцеві бюджети Черкащини отримали 148 млн грн податку на нерухомість, що на 22 млн грн або на 17,5 % більше, ніж за аналогічний період минулого…
09:35 -
09:20Звернення Президента України
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день – день непростий. Зустріч із військовими та міністром оборони. І не тільки про фронт, але й…
09:20 -
08:45Загальні бойові втрати противника станом на 14 липня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 14.07.25 орієнтовно склали: особового складу ‒ близько 1 035 060 (+1 130) осіб; танків ‒ 11 019 (+3);…
08:45