Споживайте електроенергію ощадливо, – Черкасиобленерго

ПАТ Черкасиобленерго просить усіх споживачів Черкаської області та міста Черкаси ощадливо споживати електроенергію та раціонально використовувати енергоємні прилади, особливо у вечірні пікові години: з 18:00 до 24:00. Це допоможе енергетикам стабілізувати роботу об’єднаної енергосистеми України.

До уваги непобутових споживачів!

За розпорядженням НЕК «Укренерго» з 18:00, 10 травня, до 07:00, 11 травня, по Черкаській області вводяться графіки обмеження потужності (ГОП). Просимо наших непобутових споживачів самостійно обмежити власне енергоспоживання до зазначеного у графіках рівня.

В енергосистемі більшу частину доби зберігається значний дефіцит електроенергії. При зростанні споживання, особливо у вечірні години, НЕК «Укренерго» буде змушене застосувати аварійні відключення для усіх споживачів Україні.

Допомогти може кожен!

За інформацією ПАТ Черкасиобленерго