Спорт – це про незламність: «Інваспорт» презентував результати 30-річної діяльності

28 спортсменів-представників Черкаського обласного центру «Інваспорт» у 2023 році увійшли до складу збірних команд країни. Вони представлятимуть Україну на змаганнях різних рівнів. Про це повідомили на спортивній конференції, приуроченій до 30-річчя Центру.

За роки діяльності «Інваспорт» має значні здобутки. Спортсмени брали участь в семи Паралімпійських іграх. Там вони вибороли 22 нагороди, з них – 7 золотих, 9 срібних і 6 бронзових медалей.

Четверо спортсменів взяли участь у 4-х Дефлімпійських іграх, де здобули 8 нагород.

76 медалей завойовано на 46 чемпіонатах світу. А на 39 чемпіонатах Європи здобуто 63 нагороди.

Привітав колектив Центру та побажав нових перемог спортсменам заступник очільника області Олександр Шамрай.

– Спорт у час війни – це про незламність, силу і віру у Перемогу, – наголосив він. – І ваші здобутки це вкотре доводять. Черкащина пишається вами!

Довідково: Черкаський обласний центр «Інваспорт» заснований на початку квітня 1993 року. Його відкрито з метою залучення до занять фізичною культурою і спортом осіб з інвалідністю, реабілітації, популяризації здорового способу життя.

Уже через рік діяльності спортсмени регіону завоювали перші нагороди. А у 1998 році здобуто першу міжнародну нагороду – бронзову медаль у стрибках в довжину, на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Бірмінгемі (Великобританія).