Симоненківська премія-2024: визначено лауреатів

Визначено лауреатів цьогорічної Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка. Переможців обрано у двох номінаціях. Про це повідомляють в управлінні культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОВА.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли 17 авторів із різних областей України. Серед них – двоє черкащан. Обирала лауреатів премії профільна комісія, враховуючи думку читачів за результатами громадського обговорення.

Таким чином лауреатом у номінації «За кращу першу поетичну збірку» став поет із Краматорська Павло Вишебаба. Йому належить збірка «Тільки не пиши мені про війну».

Першість у номінації «За кращий художній твір» має черкащанин, автор книги «Кросна» Григорій Діхтяренко.

Додамо, що всі роботи, подані на премію, передано до Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка, Обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка, Черкаської обласної бібліотеки для дітей.