Шкільні ліги: стартував всеукраїнський фінал спортивних першостей

Фінал національного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» стартував. Тут буде визначено найсильніші шкільні команди України сезону 2023/2024 у 5 видах спорту.

Перші ігри розпочнуться вже завтра. Спершу у спортивних поєдинках зійдуться команди із волейболу, баскетболу та футзалу.

За всеукраїнську першість боротимуться також 7 команд із Черкащини. Зокрема:

•         баскетбольна команда дівчат Черкаської школи №24;
  •         баскетбольна команда юнаків Уманського ліцею №3;
  •         волейбольна команда дівчат Черкаської школи №10;
  •         волейбольна команда юнаків Піщанського ліцею.
  •         команда із футзалу Черкаської школи №30;
  •         команда із спортивного орієнтування Черкаської школи №30;
  •         команда черлідингу Черкаського колегіуму «Берегиня».

Нагадаємо, напередодні відбулася церемонія жеребкування 5-го етапу змагань. Із результатами можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту https://scl.gov.ua/.

– Черкащина вболіває за своїх, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Наші спортсмени пройшли довгий шлях. На їхньому рахунку перемоги на рівні шкіл, громад, району та області. Віримо, що вони покажуть гарний результат і на всеукраїнських першостях.