Що для мене Україна? До Дня Незалежності стартував творчий конкурс

ІV Всеукраїнський творчий конкурс “Що для мене Україна?” до Дня Незалежності України стартував. До участі запрошують юних художників, співаків та волонтерів віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Про це інформують у БФ “Об’єднання світових культур”.

Переможців визначатимуть у 3 категоріях:

• малюнок (зображення українських захисників, рятувальників, лікарів та волонтерів, історичних постатей, рідного краю, традицій та сюжету пісень, з якими українці йдуть до Перемоги);
  • фотографія (відображення волонтерських ініціатив дітей);
  • пісня (виконання україномовної пісні, яка береже та формує культурну спадщину українського народу).

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Організатори конкурсу: Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / UWCF (основний організатор), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея.

До оцінювання робіт конкурсантів залучаються: відомі митці, державні та громадські діячі, представники міжнародних організацій та провідних ЗМІ.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

У 2020, 2021 та 2023 роках у Конкурсі взяла участь 23 041 робота від 13403 конкурсантів з усіх областей України та української діаспори з 39 іноземних держав. Малюнок однієї з переможниць Конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки «Українська мрія», випущеної Укрпоштою у 2022 році.

Контактні дані Організаційного комітету: uwcfua@gmail.com, https://www.facebook.com/uwcfoundation/