Сервіс єТваринництво: деталі

Сервіс єТваринництво розпочав роботу. Зокрема, йдеться про наповнення реєстрів суб’єктів племінної справи у тваринництві та селекційних досягнень у тваринництві. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Черкаської ОВА.

Метою створення таких реєстрів є спрощення процедури присвоєння відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві, апробації та реєстрації селекційних досягнень. Також це забезпечить вільний допуск зацікавлених  суб’єктів до загального переліку порід усіх видів сільськогосподарських тварин, що зареєстровані в Україні.

Додамо, що на сьогодні в області нараховується 73 суб’єкти племінної справи у тваринництві, звірівництві, птахівництві та рибництві. З них – 15 племінних заводів і 26 племінних репродукторів із розведення великої рогатої худоби молочного та м’ясного напряму продуктивності.

Звертаємо увагу суб’єктів племінної справи у тваринництві області. За консультацією та додатковим роз’ясненням можна звернутися до департаменту агропромислового розвитку  Черкаської ОВА за тел.: 0-472-63-18-40.