СБУ проведе масштабні контрдиверсійні навчання на Черкащині

У період з 27 до 28 липня Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області проведе планові контрдиверсійні навчання. Тренування відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних, на території селищ: Сокирне, Будище, Лозівок, Свидівок, Єлизоветовка Черкаського району.

Мета навчань – відпрацювання алгоритму протидії диверсійно-терористичним загрозам, перевірка рівня захищеності потенційно уразливих об’єктів, а також відпрацювання практичних навиків з виявлення та знешкодження диверсантів.

Під час тренувань на об’єктах критичної інфраструктури можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства, з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Крім того, просимо інформувати правоохоронців у випадку: – прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей; – появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів; – виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження; – отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просимо повідомити до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44, або на електронну поштову скриньку: usbu_chk@ssu.gov.ua Інформація, що надійде до Управління, буде невідкладно перевірена.