СБУ повідомила про підозру командиру розвідвзводу, який воював на боці рф проти ЗСУ

На Черкащині СБУ повідомила про підозру держзраднику, командиру розвідувального взводу, який від початку антитерористичної операції на сході України воював проти українських захисників.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2014 року бойовик приєднався до незаконного збройного формування т.зв. «лнр». Пізніше, під позивним «Сільвер», проходив військову службу у складі «4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу народної міліції лнр». Там він набував свій «бойовий досвід», обстрілюючи українські позиції з різної зброї та важкої техніки.
Крім того, слідчі СБУ зібрали беззаперечні докази, що з початку повномасштабного вторгнення рф, він приєднався до ворожих військ. На посаді командира розвідувального взводу так званого «14 мотострілецького батальйону ОМСБр 2-го армійського корпусу народної міліції лнр» продовжив воювати проти українських військових. Спільно з військами рф вони штурмували Сєвєродонецьк, Новоайдарівськ та Попасну, а також вели бойові дії на Бахмутівському та Горлівському напрямках.
Наразі, держзрадник переховується від правосуддя на тимчасово окупаних територіях.
Слідчими СБУ бойовику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) та за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України та оголошено у розшук.

Заходи з викриття зловмисника здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

За інформацією Управління СБ України у Черкаській області