САД: проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечений

Проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечений. Заторів, обмежень чи перекриттів немає, інформують у Службі автодоріг Черкащини.
Дорожники Черкаської області вже третю добу продовжують цілодобову боротьбу зі стихією. На дорогах області сьогодні продовжуються роботи з очищення проїзної частини та оброблення протиожеледними матеріалами державних доріг області. На снігоприбиранні та обробці покриття протиожеледною сумішшю на дорогах державного значення працює 88 одиниць спецтехніки підрядних організацій та понад 100 працівників.

Паралельно з очищенням автодоріг від снігу та ліквідації зимової слизькості на проїзній частині, наші підрядні організації продовжують роботи з розчищення від снігу узбіч, мостів, очищення дорожніх знаків від снігу, тротуарів та автобусних зупинок, виконуються роботи із водовідведення з автодоріг.

За попередженням Черкаського обласного гідрометцентру, 13 лютого в Черкаській області та в Черкасах очікуються складні погодні умови: вдень хуртовина, пориви вітру 15-20 м/с; впродовж доби ожеледь, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).

Під час негоди в САД області рекомендують водіям, передусім великогабаритного транспорту, користуватися майданчиками для відстою, котрі розташовані вздовж державних автошляхів. На балансі Служб автодоріг країни їх близько 400. Для зручності, всі вони подзначені на Google-мапі: http://bit.ly/2WsAaZe.