Розкажи свою історію: «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» запрошує до «Розмови»
Меморіальний центр «Бабин Яр» створюється як живий діалог із суспільством. Важливою частиною цього діалогу є пошук відповідей на запитання, які допомагають пояснити, як передається пам’ять про події минулого й оцінити її вплив на сучасність та майбутнє.
50 тисяч онлайн-розмов – масштабний документальний проект, який дозволить висловити, вивчити, порівняти свої позиції щодо подій минулого та сьогодення з позиціями інших людей на сайті проекту. Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» запрошує всіх повнолітніх жителів України розповісти свою історію. Професія, переконання та стать не мають значення.
Ви можете розповісти онлайн нам усе, про що готові говорити. Проєкт-побачення, де глибину першої розмови створює кожен із нас історією свого життя. Ваша історія – документ часу, який заслуговує на більше ніж small talk.
Більше про учасників читай у події документального онлайн-проєкту РОЗМОВА.
Як працюватиме проєкт?
Поступово з кінця червня всі відео з’являтимуться на оновленому сайті проєкту.
Кожен із вас зможе проглянути своє відео або відео інших учасників, відфільтроване за тематичними категоріями: віком людини, професією, цінностями; ситуаціями, які її сформували. Із чисельністю учасників зростатиме й тематика розмов. Із кількістю тем додаватимуться способи пошуку й перегляду відео.
За бажанням кожен зможе доповнити записані розмови відеоселфі з додатково озвученими думками. Подібну розмову можна записати з будь-ким, хто вас цікавить, і розширити власними запитаннями.
Записані відео після модерації на відповідність законам будуть доступні для перегляду всім користувачам. Посилання на додатково записані відео та пропозиції запитань надсилайте на пошту rozmova@babynyar.org.
Як долучитися до проєкту?
Зголоситися на участь можуть усі повнолітні українці незалежно від статі, ідентичності, релігійних і політичних переконань.
Команді цікаві думки тих, хто лише починає шукати відповіді на складні запитання або вже має значний життєвий досвід. Від вас потрібне лише бажання стати частиною сучасної історії.
Для участі в проєкті клікніть на вибір зручного часу для розмови. Ми записуємо всі розмови онлайн за допомогою Zoom або зручного для вас відеододатку. Тривалість зустрічі – пів години. Ознайомтеся з інструкцією. Перелік запитань і тем, що звучатимуть під час розмови, можна проглянути попередньо.
Сайт Благодійного фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» не є агітаційною платформою та майданчиком для розпалювання ворожнеч і нерівностей, що суперечать українському законодавству.
Як розвинути проєкт?
Якщо відчуваєте інтерес стати інтерв’юером і приєднатися до команди проєкту, заповнюйте форму.
Знаєте, які соціальні групи залучити до розмови? Будемо вдячні за знайомство й рекомендації rozmova@babynyar.org.
-
16:51Зроблено в Україні: в Золотоноші відкрили офіс підтримки бізнесу
Державна допомога місцевим виробникам продовжує масштабуватися. Четвертий за рахунком офіс «Зроблено в Україні» з підтримки регіонального бізнесу запрацював на Черкащині. Про це повідомляє начальник ОВА…
16:51 -
15:58Житло для захисників: Черкащина реалізує «Політику Героїв»
Цього року 200 родин ветеранів отримають житло за державними програмами на Черкащині. Зокрема, йдеться про такі категорії: люди з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни та…
15:58 -
14:08«Наїв вільний»: в Українському домі презентували колекцію черкаського художника
Понад 300 робіт українського наївного мистецтва склали експозицію проєкту «Наїв вільний». Це картини із приватної колекції Миколи Бабака – народного художника України, відомого черкаського культурного…
14:08 -
13:36«Збережи свою ідентичність»: безоплатний онлайн-курс з дослідження родоводу
Громадська організація «Українська Античність» запустила освітній відеокурс «Збережи свою ідентичність», який стане у пригоді тим, хто хоче дослідити свою сімейну історію. Курс включає дев’ять відеолекцій,…
13:36 -
13:28Український молодіжний фонд провів тренінг для молоді Черкащини
Основи написання грантових заявок опановувала молодь Черкащини. Для них провели навчання фахівці Українського молодіжного фонду. Про це повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та…
13:28 -
13:23В Україні впроваджується автоматичне надання статусу учасника бойових дій
У рамках місяця цифрової трансформації Міністерство у справах ветеранів України зробило важливий крок — автоматизовано надання статусу учасника бойових дій (УБД). Тепер військовослужбовці, які виконують…
13:23 -
12:45На Черкащині вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Чесно та гідно виконали свій обов’язок. Врятували українців та наше майбутнє. Напередодні 14 грудня – дня в історії України, коли ми віддаємо шану ліквідаторам наслідків…
12:45 -
11:53Сонце, мороз та відлига: синоптики прогнозують нетривале зниження температури
На Черкащині відмічаються сонце та морози до 5º у повітрі та до 8º на земній поверхні. Сніговий покрив місцями досягає 5-8 см, грунт промерз на…
11:53 -
11:38Ситуація в області на ранок 13 грудня
Тривога на Черкащині тривала понад 16 годин. Усе через масований російський обстріл України ударними дронами, крилатими ракетами та балістикою. Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА…
11:38 -
09:33Діалог влади та бізнесу: підготовка фахівців
Співпраця влади, бізнесу та освітніх закладів є ключовою для підготовки кваліфікованих кадрів. Про це йшлось на черговій онлайн-зустрічі в ОВА в межах комунікаційної платформи “Діалог…
09:33 -
09:12Звернення Президента України
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні – Запоріжжя, область. День Сухопутних військ – привітав наших воїнів, відзначив нагородами. 65-та окрема механізована бригада, 27-ма ракетна артилерійська.…
09:12 -
09:09Загальні бойові втрати ворога станом на 13 грудня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 13.12.24 орієнтовно склали особового складу ‒ близько 760120 (+1390) осіб, танків ‒ 9537 (+5) од, бойових броньованих машин…
09:09