Реабілітаційні спроможності: на Черкащині реалізували новий проєкт

На Черкащині продовжують реалізовувати проєкти для збільшення реабілітаційних спроможностей. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Зокрема, черговий проєкт завершили в одній із лікарень у Черкаському районі. Тут запрацювало реабілітаційне відділення за всіма потрібними стандартами.

– Для нас на Черкащині це – принципова історія, – сказав Ігор Табурець, ознайомлюючись із роботою відділення. – Потреба в таких послугах постійна й на часі. Безбар’єрні простори, обладнання, команда фахівців – такими мають бути реабілітаційні відділення. Дякую громаді за відповідальне ставлення!

Наразі в області такі ж відділення, як у цій тергромаді, створюють ще у трьох кластерних медзакладах.

Додамо, наразі вже 8 закладів охорони здоров’я Черкащини уклали договори з НСЗУ на реабілітацію у стаціонарі. Ще 12 – надають послуги амбулаторно.

Читайте також: «Пріоритет – один для всіх», – Ігор Табурець про моніторинги медзакладів від НСЗУ

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: