Рада з питань ВПО. Черкащина провела чергове засідання

Програми підтримки населення представили на черговому засіданні Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Черкаської ОВА.

Зокрема, йдеться про програму „Сприяння інституційної спроможності Рад з питань ВПО громад Черкащини“. Її реалізовуватиме ГО „Сталий розвиток Держави“ за підтримки міжнародного фонду „Відродження“ і ЄС.

Наступний проєкт – „Єднання заради дії”. Він впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Державного департаменту США та благодійного фонду „Стабілізейшен Суппорт Сервісез“. Ці програми отримали схвалення від членів Ради з питань ВПО, також подальше сприяння реалізації.

Окрім цього, учасники обговорили шляхи налагодження співпраці з громадськими та благодійними організаціями, пошук і реалізацію грантів задля підтримки внутрішньо переміщених осіб в області.