Прямий діалог: Ігор Табурець зустрівся з ректорами закладів вищої освіти

За підсумками вступної кампанії до вишів Черкащини зараховано 7833 особи. Такі результати озвучено на зустрічі начальника ОВА із ректорами вищих навчальних закладів області. Тут учасники підсумували кампанію в цілому та напрацювали план подальших дій.

Зокрема, йшлося про конкурентоспроможність і реагування на виклики часу.

– Головна увага на наші пріоритети: розвиток прикладної науки, налагодження дієвої міжнародної співпраці, посилення національно-патріотичного виховання, якісна професійна адаптації ветеранів і членів їхніх родин, – наголосив Ігор Табурець. – Це загальна стратегія. Маємо робити все можливе, щоб готувати кадри, які вкрай необхідні зараз.

Начальник ОВА також зауважив, що підприємці під час зустрічей нарікають на дефіцит фахівців.

– Це ж стосується, приміром, медичної сфери, – додав Ігор Табурець. – Реагувати на запити ринку праці – завдання кожного закладу. Абсолютно в усіх галузях ми потребуємо ефективних і оперативних рішень.

Принагідно очільник області подякував керівникам закладів вищої освіти Черкащини, всім колективам за конструктивну комунікацію.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: