Пряма мова. Сергій Сергійчук про новий склад Черкаської обласної ради (фото)

Виборчі баталії залишились в минулому. Сьогодні відбулося перше засідання Черкаської обласної ради нового скликання.

Вітаю із обранням головою ради Анатолія Підгорного!

Ви отримали довіру черкащан ближчі 5 років представляти їхні інтереси і втілювати в життя їхні сподівання.

Тепер у всіх вас, незалежно від того, під якими партійними прапорами ви стали владою, з’явилась реальна можливість змінити Черкащину на краще. А також – виконати ті обіцянки, які давали їм під час виборчої кампанії.

Зі свого боку я розраховую на спільну і конструктивну роботу – працювати разом з вами заради людей. Всі ви представляєте інтереси жителів області. Тому моя позиція – працювати з усіма і сприяти конструктивній роботі на спільне благо людей, без популізму і пустих обіцянок.

Як голова ОДА, я налаштований підтримувати ваші ініціативи, спрямовані на зростання добробуту жителів області і стабільний соціально-економічний розвиток краю.

Ми повинні тверезо дивитись на ситуацію і ухвалювати важливі рішення. В тому числі – непрості і не завжди популярні. Саме здатність спільно вирішувати складні питання – це якраз і є ознакою зрілості і відповідальності політика.

Вже на грудневу сесію ми плануємо винести багато важливих питань, які напрацювали за останні місяці. Передусім, це бюджет області і ціла низка галузевих програм. Всі вони стосуються важливих сфер життєдіяльності регіону. Всі ці програми мають на меті сприяти розвитку області і вирішити ті проблеми, які сьогодні турбують людей.

Крім того, у нас є Стратегія розвитку області на 2021-27 роки, яку ми разом маємо втілювати в життя. Це саме той глобальний план, якого потребує наш регіон і на основі чого ми можемо збудувати свою співпрацю – стратегічну, системну, в інтересах людей.

Черкащанам не потрібні наші непорозуміння і конфлікти. Їм байдуже на політичні амбіції кожної із сил. Їм важливий результат.

Саме на результат і працюватимемо спільно!