Пряма мова. Олександр Скічко про бюджетні пріоритети

– Відбулося засідання бюджетної комісії Черкаської обласної ради. Пропозиції, які подала Черкаська ОДА, одноголосно підтримали всі фракції! Дякую за конструктивну співпрацю депутатам обласної ради!

Наші пріоритети: медицина в усьому її комплексі — закупівля обладнання для онкодиспансеру, кардіоцентру, дитячої обласної лікарні; реконструкція черкаської обласної лікарні, ПКД, утеплення.

Розвиток інклюзії в регіоні. Нагадаю, проекти, які на сьогодні реалізуються в рамках #ВеликогоБудівництва, здаватимуться в експлуатацію тільки за умови 100% дотримання умов безбар’єрності. А в цілому ж прагнемо до того, щоб усі інфраструктурні об’єкти в регіоні за замовчуванням передбачали тільки такий підхід.

Ще один важливий напрям – посилення пожежної безпеки в інтернатах, школах, садочках.

Крім того, розпочали шлях до залучення додаткових інвестицій на дороги в Черкаській області.