Пряма мова. Дмитро Ляшов про відновлення театральної площі

– Притримуємося бюджету з реконструкції Черкаського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Він становить 60 млн грн, як і обіцяли! Зменшили вартість проекту за рахунок знайдених технологічних рішень, які жодним чином не будуть впливати на якість завершених робіт.

Нарешті затвердили генеральний план благоустрою театральної площі. Максимально врахували пропозиції громадськості. Тут ми проведемо додаткове озеленення із застосуванням автоматичного поливу, влаштуємо додаткові місця відпочинку для черкащан.

Спираючись на обіцянки керівництва міста Черкаси, сподіваємося на вирішення найближчим часом двох важливих питань, які безпосередньо впливатимуть на термін реалізації проекту:

– перенесення квіткового павільйону;
– наближення та забезпечення ритмічного співфінансування проекту.

У свою чергу колектив театру на відкриття готує феєричну концертну програму. Нагадаємо, відкрити відбудований театр хочемо у середині жовтня.

Нам дуже приємно, що до реалізації проекту долучилися професіонали ринку в сфері застосування рішень по світлу, звуку та механіці сцени. Серед фішок проекту можу сказати, що за якість звуку буде відповідати обладнання всесвітньо відомої компанії Bose.

Завдяки професійному підходу театр отримає сучасне обладнання і оновлену сцену, які повною мірою дозволять реалізувати художні задуми його очільника Петра Ластівки.

 

Стрічка новин