Прозорість і підзвітність: в області триває перевірка публічних закупівель

Моніторинг публічних закупівель продовжують здійснювати на Черкащині. Проводять його в межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Так, з 16 по 23 травня у статусі «подання» через систему Prozorro перебувають 100 тендерних пропозицій із очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

За звітний період орган державного фінансового контролю розпочав моніторинг процедури закупівель щодо 13 тендерних пропозицій.

Найбільш вартісними закупівлями стали замовлення будівництва споруд цивільного захисту, капітальних ремонтів адміністративних приміщень освітніх закладів, ремонт доріг.

У деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.