Прозорість і підзвітність: в області моніторять публічні закупівлі

Оголошені через систему Prozorro публічні закупівлі відслідковують на Черкащині. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність». Так, з 19 липня по 25 липня у статусі «подання» перебуває 86 тендерних пропозицій із очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

За цей час орган державного фінансового контролю розпочав моніторинг процедури закупівель щодо 4 позицій.

Найбільш вартісними закупівлями стали ремонти укриттів у навчальних закладах, умеблювання дошкільних навчальних закладів, медичні апарати, технічне обладнання, капітальні ремонти тощо.

У деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.