Прозорість і підзвітність: в області моніторять оголошені тендери

На Черкащині триває моніторинг тендерних пропозицій у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Так, з 25 квітня до 03 травня в області у статусі «подання пропозицій» перебуває 146 пропозицій з очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

Загалом за квітень орган державного фінансового контролю розпочав моніторинг процедури закупівель щодо 32 тендерів. У семи тендерних пропозиціях виявлено порушення. Три з них – усунуто повністю.

Найбільш вартісними закупівлями за цей період є будівництво споруд цивільного захисту, капітальні ремонти в медзакладах, придбання паливно-мастильних матеріалів, ремонт дорожнього покриття.

Крім того, впродовж квітня 2024 року в Черкаській області подали 30 скарг. З них прийняли до розгляду 11, відмовили в задоволенні – 4, задоволено повністю або частково – по 7, підтвердили виконання рішення органу оскарження – по 7, припинили розгляд – по 1.

У деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.