Прозорість і підзвітність: публічні закупівлі й надалі відслідковують в області

Оголошені через систему Prozorro публічні закупівлі відслідковують на Черкащині. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність». Так, із 12 по 19 вересня у статусі «подання» перебувають 138 тендерних пропозицій із очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

Серед вартісних закупівель – капітальний ремонт їдальні та харчоблоку в одній із шкіл Уманського району. Також ремонт системи опалення в обласному центрі. А ще – закупівля медичних матеріалів до закладів охорони здоров’я регіону.

Додамо, що впродовж вказаного періоду органом державного фінансового контролю не розпочато моніторинг процедур закупівель. Водночас за цей час подано 3 скарги на публічні закупівлі до органу оскарження. Нині їх розглядають.

Нагадаємо, в деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.