Прозорість і підзвітність: на Черкащині триває моніторинг публічних закупівель

Оголошені через систему Prozorro публічні закупівлі відслідковують на Черкащині. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність». Так, із 29 серпня по 6 вересня у статусі «подання» перебувають 94 тендерних пропозиції з очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

Серед найбільш вартісних закупівель – будівельні ремонти в одному з медзакладів регіону. А також будівництво модульних котелень, укриття на Уманщині.

Додамо, за цей період органами державного фінансового контролю розпочато моніторинг щодо 9 публічних закупівель. Окрім цього, на публічні закупівлі в області подано три скарги.

Нагадаємо, в деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.